Nasz zespół projektowy:

mgr inż. arch. Karol Gonczaruk – Architekt

Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń nr MP-1750. Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w różnych pracowniach projektowych w Polsce i za granicą. W roku 2010 założył pracownię KGprojekt i do dziś stara się pomagać swoim Klientom „zapewnić dach nad głową”. Ma na koncie wiele projektów oraz wiele uzyskanych pozwoleń na budowę a każde następne działa na niego jak koło napędowe, którego siła wzrasta z każdym kolejnym uśmiechem na Twarzy zadowolonego Klienta.

 

Dawid Zieliński – Architekt

Justyna Marć – Stachnik – Architekt

Paula Guzgan – Kiszka – Architekt

Karolina Kmita – Sekretariat

 

Firma KG-projekt powstała w 2010 roku.

Korzystając z bogatego i różnorodnego doświadczenia projektowego staramy się spełnić wszystkie Państwa wizje i marzenia, przenieść je z głowy na papier, z papieru na grunt by tam pozostały na wieki…

Każdy nasz Klient ma prawo do swoich decyzji ale czasem potrzebuje wsparcia bo decyzje o budowie zawsze muszą być maksymalnie przemyślane pod względem praktycznym, ekonomicznym i wizualnym.

Tym właśnie się zajmujemy, robimy to przede wszystkim dlatego, że to kochamy i zawsze niezależnie od skali projektu wkładamy w to całe serce.

Równie ważny jest aspekt ekologiczny, ostatnio bardzo popularny, wręcz modny. Często powoduje efekt odwrotny tzn. Inwestor przeznacza niewspółmiernie duże środki finansowe by zaoszczędzić złotówkę, my staramy się przekonać, iż nie tylko modne i drogie gadżety są w stanie oszczędzić środowisko i z czasem nasze portfele lecz przede wszystkim przemyślany projekt i solidne wykonanie.

Zakres naszej oferty:

 1. Projekty indywidualne (koncepcyjne, budowlane i wykonawcze):
 • DOMY JEDNORODZINNE
 • BUDYNKI WIELORODZINNE
 • OBIEKTY USŁUGOWE
 • OBIEKTY PRZEMYSŁOWE                                               
 • MAŁA ARCHITEKTURA
 1. Adaptacje projektów typowych.
 2. Projekty przebudowy i rozbudowy istniejących budynków.
 3. Pomoc w organizacji dokumentów potrzebnych do uzyskania pozwolenia na budowę.
 4. Konsultacje architektoniczne.
 5. Współpraca z Biurami Projektowymi i Deweloperami.